Služby

Naše služby

Poskytujeme profesionálne stavebné práce, rekonštrukcie bytov, dokončovacie práce holobytov, maliarske práce a inštalačné služby so skutočným záujmom o spokojnosť zákazníka Naše inštalácie vykonávajú plne vyškolení pracovníci na najvyššej profesionálnej úrovni.

Stavebne práce - MLstav

Stavebné práce

Stavebné práce realizujeme v rozsahu ako napríklad búracie práce, výkopové práce strojovo aj ručné, montáž obrubníkov, palisád a zámkovej dlažby, a rôzne stavebne prípravne a dokončovacie práce.

Rekonštrukcie bytov - MLstav

Rekonštrukcie bytov

Realizujeme kompletne alebo čiastočne rekonštrukcie bytov, domov, kúpeľni, nebytových priestorov, výmena bytového jadra, dokončovanie holobytov.

Murárske práce - MLstav

Murárske práce

Bežne murárske práce rôzneho charakteru murovanie priečok, tenkovrstvové omietky ( lepidlo, sieťka, šťuk ), murovanie plotov zo štiepaných a DT tvárnic, montáž terasovej dlažby na terče.

Maliarske práce - MLstav

Dokončovacie práce

Lepenie obkladov a dlažieb všetkého druhu, maliarske prace, montáž plávajúcej podlahy, montáž interiérových dverí, montáž sanity a doplnkov.

Montáž sadrokartónu - MLstav

Montáž sadrokartónu

Realizujeme rôzne sadrokartonárske práce, atypické podhľady a svetelné rampy, montáž priečok a stropov, montáž kazetových podhľadov.

Elektroinštalácie - MLstav

Inštalačne práce

Realizujeme kompletnú výmenu rozvodov vody a odpadov v bytoch. Zabezpečujeme kompletné elektroinštalácie v bytoch a rodinných domoch, dodávku vypínačov, zásuviek, ističov, káblov.

Telefón:

+421 948 333 182

Pôsobíme:

Bratislava